Kontakt

Domov / Kontakt

Inovatívne riešenia pre udržateľnú budúcnosť

Napíšte nám

Kontaktný formulár

Na Vašu otázku alebo dopyt budeme čo najrýchlejšie reagovať

Ak máte komplexnejšie otázky, zavolajte nám! +421 917 961 837

KONTAKT

Neváhajte a kontaktujte nás

Kontaktujte nás prostredníctvom našej stránky, e-mailu alebo telefonicky a získajte profesionálne poradenstvo od nášho tímu expertov. Tešíme sa na spoluprácu s vami!.

Telefonné číslo

Zavolajte nám a získaťe odborné poradenstvo a manažment v oblasti odpadového hospodárstva a právnych služieb v oblasti environmentálneho práva.

+421 917 961 837

Adressa

Navštívte nás na našej adrese a získajte odborné poradenstvo a manažment v oblasti odpadového hospodárstva a právnych služieb v oblasti environmentálneho práva. Naša adresa je uvedená nižšie. Tešíme sa na vás!

Zámocká 3, 811 01 Bratislava

Emergency Call

Emergency call ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.Phasellus rhoncus efficitur magna nec pellentesque.

123-234-1234

Office Address

Emergency call ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.Phasellus rhoncus efficitur magna nec pellentesque.

99 Roving St., Big City, PKU 23456

PREČO SI NÁS VYBRAŤ?

Naše portfólio a spolupráce

Poskytujeme efektívne a udržateľné riešenia, pomáhame vám dodržiavať environmentálne predpisy, optimalizovať riadenie odpadových tokov a poskytujeme právne služby na ochranu životného prostredia.

0 +
Hotových Projektov
0 +
Spokojných Zákaznikov
0 +
Hodnotenie Zákaznikov

VAŠE OTÁZKY

Potrebujete otázky o našej spoločnosti? pýtaj sa tu!

Aby sme Vám aj nám ušetrili trošku času, vybrali sme najčastejšie opakujúce sa otázky a odpovedali na tieto otázky. Každá situácia je individuálna ale, zväčša je odpoveď nasledovná.

Sme tím skúsených odborníkov, ktorí vám poskytnú praktické a efektívne riešenia pre vaše potreby v tejto oblasti. Sme tu, aby sme vám poskytli odborné rady a podporu v týchto kľúčových oblastiach ochrany životného prostredia.

Naša poradenská služba vám pomôže analyzovať súčasný stav odpadového hospodárstva vo vašej organizácii, identifikovať oblasti zlepšenia a navrhnúť opatrenia na optimalizáciu riadenia odpadových tokov. Zároveň vás budeme informovať o platných environmentálnych predpisoch a pomôžeme vám ich dodržiavať.

Aké sú stratégie recyklácie a ako ich implementovať? Poskytujeme vám informácie o rôznych stratégiách recyklácie, vrátane triedenia odpadu, recyklácie materiálov a obnovy zdrojov. Naši odborníci vás budú sprevádzať procesom implementácie týchto stratégií v rámci vašej organizácie, vrátane navrhnutia systému triedenia a spolupráce s recyklačnými partnermi

Sledujeme najnovšie environmentálne právne predpisy a budeme vás informovať o požiadavkách, ktoré sa vzťahujú na vašu organizáciu. Naši právni experti vám pomôžu vypracovať súladové programy, poskytnúť právne poradenstvo a zabezpečiť, že vaša činnosť bude v súlade s platnými predpismi.

Prostredníctvom našej poradenskej služby vám pomôžeme identifikovať potenciálne environmentálne riziká spojené s vašou činnosťou. Následne vás budeme riadiť pri vypracovaní a implementácii opatrení na ich zvládnutie a minimalizáciu. Naši odborníci vás budú sprevádzať aj v oblasti monitorovania a riadenia týchto rizík.

Naši odborníci vám poskytnú informácie o rôznych možnostiach financovania projektov v oblasti odpadového hospodárstva a environmentálneho práva, vrátane štátnych dotácií, európskych fondov a súkromných zdrojov.